O naší firmě


Naše firma dodává již 20 let na český trh bramboráky a langoše jedinečné kvality.Firma OLMI s.r.o. byla založená v roce 1995. Od r. 1996 začala provozovat hostinskou činnost a vyrábět bramboráky a langoše podle zvláštní originální receptury. Základem kvalitní výroby se staly chemicky čisté potraviny, z kterých naše výrobky připravujeme. Během deseti let se firma vypracovala na úroveň podniku, který začal vyrábět hotové výrobky a polotovary z brambor a mouky. Díky vynikající kvalitě našich výrobků, firma nemusí rozšiřovat sortiment pro vyšší objem prodeje. Stále vyrábíme 4 druhy bramboráku nejvyšší kvality, Maďarskou tašku s masem a Pravý maďarský langoš, podle naší originální receptury. Nabízíme Vám oboustranně výhodnou spolupráci, spočívající ve vynikající kvalitě našich výrobku a skvělé ceně a Vašemu úspěšnému prodeji našich výrobků na trhu. Naše zmražené polotovary se velmi dobře prodávájí v malých samoobsluhach, večerkách… Prodej podporujeme bezplatnou reklamou.

Kvalitu zboží zaručuje jak dlouholetá tradice firmy, tak stále větší zájem zákazníků o naše výrobky.

Prioritou naší firmy je vysoká kvalita vyráběného zboží

Prijdte ochutnat

ZDARMA

Objednejte si

ZDARMA

naše vzorky Bramborak vzorky Bramborak

TRADICE

Již 20 let přinášíme našim zákazníkům unikátní bramboráky, které vzruší Vaše chuťové buňky a příjemně zaplní Váš žaludek!

BIO produkt

Používáme výhradně české brambory pěstované bez chemie na BIO farmách nejlepších bramborářských oblastí ČR!

© 2008-2014 OLMI, s.r.o. | Na Pazderně 326, 250 83 Škvorec | IČO 65408322 | Tel.: +420 732 905 872 | Email: olmi@email.cz | Web vytvořil Web Rabbit