Kvalita


Ruční příprava
Používáme nejlepší suroviny z Bio farmy. Při zpracování je kladen velký důraz na zachování kvality surovin i následně polotovarů. V letošním roce jsme akoupili speciální zmrazovací linku na šokové zmrazení polotovarů. Díky prudkému zchlazení nedochází ke znehodnocení surovin a je zachována výborná chuť našich výrobků.

Zchlazovač Šokové zmrazování
Rychlým zchlazením předvařených pokrmů předcházíme nežádoucímu množení mikroorganismů. Takto zchlazený pokrm si uchovává svoji přirozenou vlhkost, barvu, chuť i aroma a je tak vždy připraven vykouzlit úsměv a dobrou pohodu u všech nedočkavých strávníků.

Hygiena a bezpečnost
V současné době neustále rostou požadavky na hygienu a bezpečnost v kuchyňských provozech. Šokové zchlazování a zmrazování umožňuje snadnější dodržování hygienických norem a omezí riziko kontaminace pokrmů bakteriemi na minimum.

Flexibilita
Zchlazené jídlo můžete skladovat až 5 dnů a je kdykoliv k dispozici pro případný výdej. Nezbytná regenerace v konvektomatu zabere nanejvýš 15 minut. Tato flexibilita systému Vám umožňuje připravit větší množství jídel a Vašim zákazníkům poskytne možnost většího výběru.

Prijdte ochutnat

ZDARMA

Objednejte si

ZDARMA

naše vzorky Bramborak vzorky Bramborak

TRADICE

Již 20 let přinášíme našim zákazníkům unikátní bramboráky, které vzruší Vaše chuťové buňky a příjemně zaplní Váš žaludek!

BIO produkt

Používáme výhradně české brambory pěstované bez chemie na BIO farmách nejlepších bramborářských oblastí ČR!

© 2008-2014 OLMI, s.r.o. | Na Pazderně 326, 250 83 Škvorec | IČO 65408322 | Tel.: +420 732 905 872 | Email: olmi@email.cz | Web vytvořil Web Rabbit